Reťaz 10 st. KMC X10-73 KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X10-73 určená pre bicykle s 10 st.radením. S vysokým výkonom a výbornou životnosťou. Dizajn X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie.Parametre
| Farba | Sivá |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť | cca. 268 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Odmasťovač na reťaze Force Cleaner Chain
Force
5,60 €
4,55 bez DPH
SkladomObjem: 500 ml
Prevedenie: Fľaša
Kľuky cesta 2x8 SunRace FCR81
SunRace
39,00 €
31,71 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Akcia
Kľuka s trojprevodníkom BRN Road Triple Crank
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Skladom55,00 €Farba: Strieborná
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 24
Veľkosť: 52 / 40 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kazeta 10 st. BRN Big CS10 (Black/Silver)
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 / 42 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 568 g, cca. 518 g, cca. 618 g


