Reťaz 10 st. KMC e10 Silver KMC
Popis produktu
Reťaz KMC e10 Silver s vysokým kilometrovým výkonom. Je určená pre elektrické bicykle s 10 st. radením. Povrch reťaze je poniklovaný pre vyššiu životnosť a odolnosť proti korózii. Kompatibilná so všetkými typmi 10 st. radenia. Dizajn Triple X-Durability pre zvýšenie životnosti reťaze. Špeciálny dizajn pre elektrické bicykle. Spojovací článok MissingLink.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 122 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 285 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuky cesta 2x8 Shimano Claris FC-R2000
Shimano
73,00 €
59,35 bez DPH
Momentálne vypredanéFarba: Sivá
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 50 - 34 / 170 mm
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Kazeta 10 st. SunRace CSMS3 TAY
SunRace
43,97 €
35,75 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ
Hmotnosť: cca. 448 g
Kazeta 10 st. SunRace CSMX3 TAY
SunRace
67,51 €
54,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ / Hliník 7075
Hmotnosť: cca. 387 g



