Reťaz 10 st. KMC e10 EPT KMC
Popis produktu
Reťaz KMC e10 EPT s vysokým kilometrovým výkonom. Je určená pre elektrické bicykle s 10 st. radením. Povrch upravený technológiou EcoProTeQ Anti Rust pre väčšiu odoľnosť proti korózii. Kompatibilná so všetkými typmi 10 st. radenia. Dizajn Triple X-Durability pre zvýšenie životnosti reťaze. Špeciálny dizajn pre elektrické bicykle. Spojovací článok MissingLink.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 136 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s EcoProTeQ |
| Hmotnosť | cca. 321 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Pračka reťaze Force Profi
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Modrá transparent
Rozmer: 135 x 55 x 65 mm
Materiál: Plast
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Silver)
TWN
62,00 €
50,41 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road 8215 (Black)
TWN
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 130 mm



