Reťaz 11 st. KMC X11 EPT KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X11 EPT pre bicykle s 11 st. radením. Povrch upravený technológiou EcoProTeQ Anti Rust pre väčšiu odoľnosť proti korózii. Dizajn Double X-Durability pre zvýšenie životnosti reťaze a X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie. Vrátane spojovacieho článku Missing Link.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 118 |
| Počet prevodov | 11 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s EcoProTeQ |
| Hmotnosť | cca. 266 g |
| Dĺžka čapu | 5,65 mm |
Súvisiace produkty
Kazeta 11 st. Miche Light Primato 11 SH
Miche
od 73,89 €
60,07 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 11
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 27 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 27 / 30 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník 7075-T6
Hmotnosť: cca. 242 g (11-25 z.)
Prevedenie: Shimano
Náhradný čap Shimano pre nitovač reťaze Shimano TL-CN 33
Shimano
44,16 €
35,90 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Oceľ
Odmasťovač na reťaze Force Cleaner Chain
Force
5,60 €
4,55 bez DPH
SkladomObjem: 500 ml
Prevedenie: Fľaša
Kľuky cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070
Shimano
38,00 €
30,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Stredové zloženie: BB-UN26 (nie je súčasťou dodávky)
Dĺžka kľuky: 170 mm



