Reťaz 11 st. KMC DLC11 Black KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X11EL Black je svojou hmotnosťou 247 g jednou z najľahších reťazí vo svojej triede - voľba jazdcov v profi pelotóne. Na rozdiel od iných, je potiahnutá DLC (Diamond Like Coating) povrchom pre zníženie opotrebenia oterom. Jeho povrchová tvrdosť je vyššia ako u väčšiny povlakov, čo zabezpečuje jeho dlhodobú funkčnosť, optickú stabilitu a vyššiu odolnosť proti opotrebovaniu. Triple X Durability taktiež napomáha poskytnúť bezkonkurenčnú životnosť reťaze.Parametre:
Zrazené hrany na vonkajšej a vnútornej lamele.
Odľahčené vonkajšie a vnútorné lamely.
Duté čapy reťaze.
Dizajn na ľahké zbavovanie sa bahna.
Vrátane spojovacieho článku Missing Link.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet článkov | 118 |
| Počet prevodov | 11 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s DLC |
| Hmotnosť | cca. 247 g |
| Dĺžka čapu | 5,65 mm |
Súvisiace produkty
Kliešte na rýchlospojku reťaze XLC TO-S84
XLC
14,57 €
01.05.26
11,85 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Oceľ
Čistič na reťaz Dr. Wack F100 (300 mL)
Dr. Wack
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomObjem: 300 ml
Prevedenie: Sprej
Kazeta 11 st. Campagnolo Chorus
Campagnolo
od 147,19 €
119,67 bez DPH
Kód výrobcu: CS10-CH129, CS15-CH119, CS9-CH115, CS9-CH127, CS14-CH117, CS9-CH113, CS9-CH125
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 11
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník
Hmotnosť: cca. 236 g (11-23 z.)
Náhradný čap Shimano pre nitovač reťaze Shimano TL-CN 33
Shimano
44,16 €
35,90 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Oceľ



