Reťaz 6/7/8 st. KMC Z8.3 EPT KMC
Popis produktu
Reťaz 6/7/8 st. KMC Z8.3 EPT určená pre bicykle s 6/7/8 st.radením. Povrch reťaze pokovený proti korózii (Eco ProTec technológia) a pre zvýšenie pevnosti a predĺženie životnosti. Kompatibilná so všetkými typmi 6/7/8 st. radenia. Spojovací článok MissingLink 8R/CL573R.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 6/7/8 |
| Rozmer | 1/2" x 3/32" |
| Radenie | Shimano, Campagnolo, SRAM |
| Materiál | Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 330 g |
| Dĺžka čapu | 7,3 mm |
Súvisiace produkty
Voľnokolo 6 st. SunRace MFM20 6DS
SunRace
15,38 €
12,50 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 6
Veľkosť: 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 433 g
Voľnokolo 7 st. Mijnen Pieper FW7-1428
Mijnen Pieper
24,14 €
19,63 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 7
Veľkosť: 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ



