Reťaz 6/7/8 st. KMC Z8.3 (Silver/Grey) KMC
Popis produktu
Reťaz 6/7/8 st. KMC Z8.3 určená pre bicykle s 6/7/8 st.radením. S vysokým výkonom a výbornou životnosťou. Dizajn X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie. Vonkajšie lamely poniklované.Parametre
| Farba | Strieborná/Sivá |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 6/7/8 |
| Rozmer | 1/2" x 3/32" |
| Radenie | Shimano, Campagnolo, SRAM |
| Materiál | Oceľ/Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 330 g |
| Dĺžka čapu | 7,3 mm |
Súvisiace produkty
Kazeta 8 st. Shimano Tourney CS-HG200-8
Shimano
26,26 €
21,35 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Voľnokolo 8 st. Mijner Pieper FW8-1328
Mijnen Pieper
35,90 €
29,19 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 13 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Kazeta 7 st. Shimano Tourney CS-HG200-7
Shimano
24,19 €
19,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 7
Veľkosť: 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 26 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Náhradné čapy XLC TO-X01 pre nitovač reťaze XLC TO-S25/S26/S27/S28
XLC
9,41 €
7,65 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Oceľ



