Riadidlá Cinelli Wand Cinelli
Popis produktu
Extra široké riadidlá Cinelli Wand je navrhnutá pre jednorýchlostné bicykle hrdinov Fixiecrossu, ktorí tiež hľadajú vzrušenie mimo vyšľapaných ciest. Tieto o 5 stupňov mierne zahnuté riadidlá sú vyrobené z hliníka 6061-T6 ťahaného za studena, double butted podľa špecifických požiadaviek spoločnosti Cinelli pre dosiahnutie extrémne vysokej pevnosti a odolnosti proti únave v mestskom použití.Parametre
| Farba | Čierna matná |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer uchytenia predstavec | 31,8 mm |
| Priemer uchytenia riadidiel | 22,2 mm |
| Hmotnosť | cca. 281 g |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 35 mm |
| Zahnutie | 0° / 5° (hore / vzad) |
Súvisiace produkty
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey OEM 4-Axis (Black)
Ritchey
25,00 €
20,33 bez DPH
Skladom29,00 €Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 140 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm
Omotávka BRN EVA Eolo (White)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Biela
Hrúbka: 2,5 mm (stred)/ 0,5 mm (okraj)
Materiál: E.V.A. pena/PU
Hmotnosť: cca. 67 g
Dĺžka: 180 cm
Šírka: 3 cm
Omotávka Brooks Leather (Black)
Brooks
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Prírodná koža
Predstavec 1 1/8" Ritchey Comp 4-Axis 30D (Black)
Ritchey
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm



