Riadidlá Ergotec Lady Town / 31,8 (Black) Ergotec
Popis produktu
Hliníkové riadidlá Ergotec Lady Town / 31,8 určené pre mestské a trekingové bicykle.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer uchytenia predstavec | 31,8 mm |
| Hmotnosť | cca. 292 g |
| Šírka | 620 mm |
| Výška | 16 mm |
| Zahnutie | 30° |
| Dĺžka gripu | 177 mm |
Súvisiace produkty
Grip ergonomický XLC GR-S32
XLC
19,50 €
15,85 bez DPH
SkladomFarba: Hnedá
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: Korok/Guma
Dĺžka: 135 mm
Grip ergonomický Ergotec Oslo (Grey)
Ergotec
34,89 €
28,37 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Sivá
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Dĺžka: 135 mm
Grip ergonomický Herrmans Line DD36
Herrmans
18,55 €
15,08 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Sivá
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: TPE (Kraton)
Hmotnosť: cca. 160 g
Dĺžka: 124 mm
Grip Yak Leather 130 mm (Black)
YAK
30,00 €
24,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: Prírodná koža/Plast/Hliník
Dĺžka: 130 mm



