Riadidlá Ergotec M-Bar 416 / 31,8 Ergotec
Popis produktu
Hliníkové riadidlá Ergotec M-Bar / 31,8 určené pre MTB bicykle.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer uchytenia predstavec | 31,8 mm |
| Hmotnosť | cca. 357 g |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 39 mm |
| Zahnutie | 0° (up) / 16° (back) |
| Dĺžka gripu | 180 mm |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Cinelli Neos (Black)
Cinelli
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 7050-T6 + Karbón
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 90 mm, 110 mm
Roh na riadidlá XLC BE-A01 (Black)
XLC
16,19 €
13,16 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: ø 22,2 mm
Hmotnosť: cca. 127 g
Dĺžka: 140 mm
Grip BRN Tekno (Cream)
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Krémová
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: Guma
Dĺžka: 130 mm
Grip BRN Tekno (Yellow)
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Žltá
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: Guma
Dĺžka: 130 mm



