Sedlovka odpružená Ergotec SP-10.0 Vario 550 (Black) Ergotec
Priemer
Popis produktu
Odpružená teleskopická sedlovka Ergotec SP-10.0 Vario 550 s hliníkovou hlavou s upínaním sedla na dve skrutky. Možnosť nastavenia pruženia pomocou nastavovacej skrutky prípadne výmenou pružiacej pružiny. Sedlovku možno výškovo nastavovať v dvoch krokoch a preto je ideálne najmä pre kompaktné a skladacie bicykle.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Montážna dĺžka | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 726 g, cca. 704 g, cca. 738 g |
| Nosnosť | 70 - 120 kg |
| Dĺžka | 550 mm |
| Priemer | 31,6 mm, 34,9 mm, 33,9 mm |
| Odsadenie (offset) | 15 mm |
| Zdvih | 45 mm |
| Pruženie | Pružina |
Súvisiace produkty
Podsedlová skrutka TWN Inbus 8 x 19
TWN
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Dĺžka: 19 mm
Priemer: 8 mm
Sedlo BLB Raven Vegan (Black)
BLB
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 270 x 150 mm
Hmotnosť: cca. 295 g
Materiál poťah: Vegánska koža
Materiál koľajničky: CroMo oceľ
Podsedlová skrutka TWN M6 x 45 (Black)
TWN
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Materiál: Oceľ/Hliník
Dĺžka: 45 mm
Priemer: M6
Podsedlový rýchloupinák Promax Seatpost QR 2 (Black)
Promax
4,20 €
3,41 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Oceľ
Hmotnosť: cca. 31 g
Dĺžka: 30 mm
Priemer: 6 mm








