Sedlovka odpružená by.Schultz G.2 LT (27,2 mm/Black) by.Schultz
Nosnosť
Popis produktu
Sedlovka odpružená by.Schultz G.2 je špičkovou odpruženmou sedlovkou, ktorá ponúkne každému cyklistovi jedinečne pohodlnú a pohodovú jazdu aj po nespevnenom teréne. Odpružená sedlovka G.2 je ďalším vývojovým stupňom sedlovky G.1 Urban a je v ponuke v rôznch priemeroch a dĺžkach. Dodáva sa v rôznom rozsahu nosností od 45 do 150 kilogramov, ktorá sa dá individuálne prispôsobiť výmenou pružiny. Pruženie zabezpečuje vinutá pružina. Doraz v krajnej polohe je z elastomeru. Otočné čapy paralelogramu sú vyrobené z nerezu a uložené v mosadzných klzných ložiskách.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník/Oceľ |
| Montážna dĺžka | cca. 130 mm |
| Dĺžka pružiny | ca. 102 mm |
| Hmotnosť | cca. 750 g (ø 27,2 x 350 mm) |
| Nosnosť | 100 - 130 kg, 45 - 65 kg, 80 - 105 kg, 125 - 150 kg, 60 - 85 kg |
| Dĺžka | 380 mm |
| Priemer | 27,2 mm |
| Odsadenie (offset) | ca. 19,5 mm |
| Zdvih | 50 mm |
| Pruženie | Pružina |
Príloha:
Manual_by.schultz_G.2_G.2LT.pdfSúvisiace produkty
Akcia
Sedlo Selle SMP Extra (Green)
Selle SMP
65,00 €
52,85 bez DPH
Skladom75,00 €Farba: Bledozelená
Rozmer: 275 x 140 mm
Materiál polstrovanie: Mäkčený polyuretán
Hmotnosť: cca. 365 g
Materiál forma: Nylon 12 spevnený uhlíkovým vláknom
Materiál poťah: SVT
Sedlo Selle Italia Flite TM Manganese (Black/Red)
Selle Italia
46,50 €
37,80 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Červená
Rozmer: 275 x 145 mm
Hmotnosť: cca. 240 g
Materiál poťah: Duro Tec
Materiál koľajničky: Mangánová oceľ
Sedlo Cinelli Scatto Cavaliere Nero
Cinelli
49,90 €
40,57 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Rozmer: 277 x 137 mm
Materiál forma: Technopolymér
Materiál poťah: Syntetická koža
Materiál koľajničky: CrMO oceľ
Akcia
Sedlo BRN X-Flow (Green)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
Skladom33,00 €Farba: Čierna/Zelená
Rozmer: 280 x 155 mm
Hmotnosť: cca. 415 g
Materiál koľajničky: CroMo oceľ
Posed: 45°







