Sedlovka odpružená by.Schultz G.2 LT (34,9 mm/Black) by.Schultz
Nosnosť
Popis produktu
Sedlovka odpružená by.Schultz G.2 je špičkovou odpruženmou sedlovkou, ktorá ponúkne každému cyklistovi jedinečne pohodlnú a pohodovú jazdu aj po nespevnenom teréne. Odpružená sedlovka G.2 je ďalším vývojovým stupňom sedlovky G.1 Urban a je v ponuke v rôznch priemeroch a dĺžkach. Dodáva sa v rôznom rozsahu nosností od 45 do 150 kilogramov, ktorá sa dá individuálne prispôsobiť výmenou pružiny. Pruženie zabezpečuje vinutá pružina. Doraz v krajnej polohe je z elastomeru. Otočné čapy paralelogramu sú vyrobené z nerezu a uložené v mosadzných klzných ložiskách.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník/Oceľ |
| Montážna dĺžka | cca. 130 mm |
| Dĺžka pružiny | ca. 102 mm |
| Hmotnosť | cca. 750 g (ø 27,2 x 350 mm) |
| Nosnosť | 60 - 85 kg, 100 - 130 kg, 80 - 105 kg |
| Dĺžka | 480 mm |
| Priemer | 34,9 mm |
| Odsadenie (offset) | ca. 19,5 mm |
| Zdvih | 50 mm |
| Pruženie | Pružina |
Príloha:
Manual_by.schultz_G.2_G.2LT.pdfSúvisiace produkty
Sedlo BRN Canvas Men (Black)
BRN
30,00 €
24,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Hnedá
Rozmer: 270 x 150 mm
Hmotnosť: cca. 320 g
Materiál poťah: Textil
Materiál koľajničky: Oceľ
Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic
Selle Royal
42,00 €
34,15 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 266 x 163 mm
Hmotnosť: cca. 406 g
Materiál koľajničky: CrMo oceľ
Posed: 45°
Akcia
Sedlo BRN X-Flow (Green)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
Skladom33,00 €Farba: Čierna/Zelená
Rozmer: 280 x 155 mm
Hmotnosť: cca. 415 g
Materiál koľajničky: CroMo oceľ
Posed: 45°
Sedlo BMX BeFly Halo (Black)
Dema
28,90 €
23,50 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Hmotnosť: cca. 290 g
Materiál koľajničky: Oceľ





