Sedlovka odpružená XLC Comp SP-S01 XLC
Popis produktu
Odpružená sedlovka XLC PRO SP-S01. Pruženie pomocou špirálových pružín.Parametre
| Farba | Čierna matná |
| Materiál | Hliník 6061 (hlava) |
| Montážna dĺžka | 85 mm |
| Hmotnosť | cca. 475 g |
| Dĺžka | 350 mm |
| Priemer | 27,2 mm |
| Odsadenie (offset) | 0 mm |
| Zdvih | 40 mm |
| Pruženie | Pružina |
Súvisiace produkty
Sedlo Brooks C15 Cambium All Weather (Black)
Brooks
110,00 €
89,43 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 283 x 140 x 52 mm
Hmotnosť: cca. 450 g
Materiál poťah: Guma/Nylon
Materiál koľajničky: Oceľ/Plast
Podsedlová objímka XLC PC-B09 Color (Blue)
XLC
od 2,96 €
2,41 bez DPH
Farba: Modrá
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 30 g
Priemer: 34,9 mm, 31,6 mm
Podsedlová objímka XLC PC-B09 Color (Red)
XLC
od 3,01 €
2,45 bez DPH
Farba: Červená
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 30 g
Priemer: 34,9 mm, 31,6 mm
Podsedlová objímka XLC PC-L04 Color (Orange)
XLC
9,71 €
7,89 bez DPH
Farba: Oranžová
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 58 g
Priemer: 31,6 mm, 34,9 mm



