Sedlovka odpružená XLC COMP SP-S08 XLC
Nosnosť
Priemer
Popis produktu
Odpružená sedlovka XLC COMP SP-S08 s pružinovým systémom pruženia. Nastaviteľné predpätie pružiny. V prevedení s rôznym nastavením max. nosnosti jazdca.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník 6061 |
| Montážna dĺžka | 90 mm |
| Hmotnosť | cca. 450 g (ø 27,2 x 350 mm) |
| Nosnosť | 100 - 120 kg, 85 - 100 kg, 60 - 85 kg |
| Dĺžka | 350 mm |
| Priemer | 27,2 mm, 31,6 mm |
| Odsadenie (offset) | 8 mm |
| Zdvih | 40 mm |
| Pruženie | Pružina |
Súvisiace produkty
Podsedlová objímka M-Wave Racky (Black)
M-Wave
od 8,60 €
6,99 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 36 g
Priemer: 34,9 mm, 31,8 mm
Sedlo Selle Ges Retro (Brown)
GES
21,00 €
17,07 bez DPH
SkladomFarba: Hnedá
Rozmer: 278 x 155 mm
Hmotnosť: cca. 350 g
Materiál poťah: Koženka
Materiál koľajničky: Oceľ
Sedlo Selle SMP Hybrid (Black)
Selle SMP
79,00 €
64,23 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 275 x 140 mm
Materiál polstrovanie: Mäkčený polyuretán
Hmotnosť: cca. 300 g
Materiál forma: Nylon 12 spevnený uhlíkovým vláknom
Materiál poťah: SVT
Podsedlová objímka XLC PC-L01 (Black)
XLC
10,41 €
8,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Kovaný hliník
Priemer: 31,8 mm, 34,9 mm







