Sedlovka odpružená XLC COMP SP-S06 XLC
Popis produktu
Odpružená sedlovka XLC COMP SP-S06 s pružinovým systémom pruženia. Nastaviteľné predpätie pružiny.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Hmotnosť | cca. 466 g (ø 27,2 x 350 mm) |
| Dĺžka | 350 mm |
| Priemer | 27,2 mm |
| Odsadenie (offset) | 15 mm |
| Zdvih | 40 mm |
| Pruženie | Pružina |
Súvisiace produkty
Sedlo Tioga D-Spyder Original (Black)
Tioga
48,90 €
39,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 250 x 130 mm
Hmotnosť: cca. 145 g
Materiál forma: Carbonite
Materiál koľajničky: CroMo oceľ
Sedlo Selle M-Wave Fixie (Green)
M-Wave
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Zelená
Rozmer: 278 x 153 mm
Hmotnosť: cca. 314 g
Materiál poťah: Koženka
Materiál koľajničky: Oceľ
Sedlo Brooks Swift Chrome (Brown)
Brooks
180,00 €
146,34 bez DPH
Farba: Hnedá
Rozmer: 272 x 150 x 72 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ/Koža
Hmotnosť: cca. 510 g
Sedlo Selle Monte Grappa Canard (Green)
Selle Monte Grappa
34,00 €
27,64 bez DPH
Farba: Zelená
Rozmer: 285 x 160 mm
Materiál polstrovanie: Flex PU
Hmotnosť: cca. 330 g
Materiál poťah: Semišová koža
Materiál koľajničky: Oceľ



