Sedlovka odpružená Ergotec SP-5.0 (Black) Ergotec
Popis produktu
Odpružená sedlovka Ergotec SP-5.0 s hliníkovou hlavou s upínaním sedla na dve skrutky. Možnosť nastavenia pruženia pomocou nastavovacej skrutky prípadne výmenou pružiacej pružiny.Parametre
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Montážna dĺžka | 103 mm |
| Hmotnosť | cca. 550 g |
| Nosnosť | 60 - 80 kg |
| Dĺžka | 350 mm |
| Priemer | 27,2 mm |
| Odsadenie (offset) | 0 mm |
| Zdvih | 45 mm |
| Pruženie | MCU+pružina |
Príloha:
Manual_Ergotec_SP-5.0.pdfSúvisiace produkty
Sedlo Selle SMP Hybrid (Black)
Selle SMP
79,00 €
64,23 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 275 x 140 mm
Materiál polstrovanie: Mäkčený polyuretán
Hmotnosť: cca. 300 g
Materiál forma: Nylon 12 spevnený uhlíkovým vláknom
Materiál poťah: SVT
Sedlo Selle Royal Freeway Fit Athletic
Selle Royal
32,66 €
26,55 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 280 x 158 mm
Hmotnosť: cca. 435 g
Prevedenie: Unisex
Materiál koľajničky: CrMo oceľ
Posed: 45°
Podsedlová objímka BRN Seatpost Clamp (Silver)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Kovaný hliník
Priemer: 28,6 mm, 34,8 mm, 31,8 mm
Výška: 14 mm
Sedlo Selle SMP Hybrid Gel (Black)
Selle SMP
115,00 €
93,50 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 275 x 140 mm
Materiál polstrovanie: Mäkčený polyuretán + Gel
Hmotnosť: cca. 365 g
Materiál forma: Nylon 12 spevnený uhlíkovým vláknom
Materiál poťah: SVT



