Sedlovka odpružená Ergotec SP-4.1 (Silver) Ergotec
Popis produktu
Odpružená sedlovka Ergotec SP-4.1 s hliníkovou hlavou s upínaním sedla na jednu skrutku. Možnosť nastavenia pruženia pomocou nastavovacej skrutky prípadne výmenou MCU pružiny.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Montážna dĺžka | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 420 g |
| Nosnosť | 60 - 80 kg |
| Dĺžka | 350 mm |
| Priemer | 27,2 mm |
| Odsadenie (offset) | 25 mm |
| Zdvih | 40 mm |
| Pruženie | MCU |
Príloha:
Manual_Ergotec_SP-4.1.pdfSúvisiace produkty
Akcia
Sedlo Gyes Urban Vintage Nylon (Yellow)
Gyes
29,00 €
23,58 bez DPH
41,00 €Farba: Žltá
Rozmer: 280 x 150 mm
Hmotnosť: cca. 465 g
Materiál poťah: Nylon
Materiál koľajničky: Oceľ
Redukcia podsedlovej skrutky M-Wave (Silver)
M-Wave
0,30 €
0,24 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Oceľ
Priemer: 8 mm / 6,3 mm
Sedlo Selle Monte Grappa Canard (Yellow)
Selle Monte Grappa
34,00 €
27,64 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Žltá
Rozmer: 285 x 160 mm
Materiál polstrovanie: Flex PU
Hmotnosť: cca. 330 g
Materiál poťah: Semišová koža
Materiál koľajničky: Oceľ
Sedlo Selle Monte Grappa Canard (Red)
Selle Monte Grappa
34,00 €
27,64 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer: 285 x 160 mm
Materiál polstrovanie: Flex PU
Hmotnosť: cca. 330 g
Materiál poťah: Semišová koža
Materiál koľajničky: Oceľ



