Stredová oska klinková SunRace BBT08 SunRace
Popis produktu
Zapuzdrená stredová klinková oska SunRace BBT08 s plastovými miskami.Parametre
| Závit | BSA (1,37" x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 136 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 280 g |
| Prevedenie | Klin |
| Materiál - Oska | Oska - Oceľ |
| Materiál - misky | Plast |
| Ložiská | Zapuzdrené lozisko |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed KMC S1 Wide RB
KMC
11,70 €
9,51 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Reťaz Fixed&Single speed SunRace CNS22 Dacromet
SunRace
7,80 €
6,34 bez DPH
SkladomFarba: Sivá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 3/32"
Materiál: Oceľ
Kľuka s jedno prevodníkom TWN Fe (Silver) vrátane stredovej osky
TWN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 mm
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Track Standard (Black)
Izumi
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná



