Vidlica predná odpružená 24" SR Suntour SF15 M3010 P 24 (A-Head) SR Suntour
Priemer stĺpika vidlice
Popis produktu
Predná odpružená vidlica SR Suntour SF15 M3010 P 20 určená pre detské MTB bicykle. Vidlica je vybavená čapmi pre namontovanie V-bŕzd a otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 24" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1", 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm |
| Hmotnosť | cca. 1897 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník (AC4C) |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník / 108 mm |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 40 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom 40 / 25,4
Zoom
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 202 g
Dĺžka predstavca: 90 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-M15 / 31,8 (Black)
XLC
od 13,64 €
11,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 155 g (31,8 x 110 mm)
Dĺžka predstavca: 130 mm, 60 mm, 110 mm, 120 mm, 90 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 25D (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 120 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 80 mm, 100 mm




