Vidlica predná odpružená 26" SR Suntour SF13 CR-8V (Black) SR Suntour
Priemer stĺpika vidlice
Popis produktu
Odpružená predná A-head vidlica SR Suntour SF13 CR-8V 26 určená pre mestské bicykle. Vidlica je vybavená čapmi pre namontovanie V-bŕzd a otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8", 1" |
| Stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 255 mm |
| Hmotnosť | cca. 2200 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 28 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brake |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 50 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-A08 (Black)
XLC
42,90 €
34,88 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 112 g
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-M15 / 25,4 (Black)
XLC
od 13,41 €
10,90 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 155 g (31,8 x 110 mm)
Dĺžka predstavca: 60 mm, 110 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Neos (Black)
Cinelli
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 7050-T6 + Karbón
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey OEM 4-Axis 84D (Black)
Ritchey
31,00 €
25,20 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 151 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm




