Vidlica predná odpružená 28" RST Verse T (Black) RST
Popis produktu
Odpružená predná vidlica RST Verse T určená pre trekingové bicykle s V-brzdami. So svojim 40 mm zdvihom je vhodná pre jazdy v miernom teréne.Vidlica sa dodáva bez stĺpika riadenia! Je možné doobjednať stĺpik riadenia priemeru 1" alebo 1 1/8" so závitom alebo pre A-Head. Stĺpiky riadenia RST nájdete v sekcii Súčiastky/Vidlice/Príslušentsvo.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | - |
| Hmotnosť | cca. 2310 g |
| Prevedenie | Závit / A-Head |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | CrMo oceľ / 28,6 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 40 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (Black&White)
XLC
26,02 €
21,15 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 25D (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 120 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 80 mm, 100 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Blue)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Modrá
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm




