Vidlica predná odpružená 24" RST Capa T24 (Black) RST
Popis produktu
Odpružená predná vidlica RST Capa T24 určená pre detské bicykle s kotúčovými alebo V-brzdami. So svojim 50 mm zdvihom je vhodná pre jazdy v miernom teréne. Pekný dizajn v kombinácii s tuhými pružinami a elastomerovým tlmením.Vidlica sa dodáva bez stĺpika riadenia! Je možné doobjednať stĺpik riadenia priemeru 1" alebo 1 1/8" so závitom alebo pre A-Head. Stĺpiky riadenia RST nájdete v sekcii Súčiastky/Vidlice/Príslušentsvo.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 24" |
| Priemer stĺpika vidlice | - |
| Hmotnosť | cca. 1840 g |
| Prevedenie | Závit / A-Head |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ / 25,4 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | IS2000 |
| Zdvih | 50 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina / MCU Elastomer |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Pink)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Ružová
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" Ergotec Eagle 2 (25,4/Silver)
Ergotec
19,20 €
15,61 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 455 g
Predstavec štandardný 1" TWN Orion Sport (25,4/Silver Polished)
TWN
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Strieborná lesklá
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 175 mm
Hmotnosť: cca. 265 g, cca. 290 g
Predstavec štandardný 1" TWN Riser 80 (Black)
TWN
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm



