Vidica predná pevná 20" TWN BMX Steel 1 1/8" (Black) TWN
Popis produktu
Vidlica predná pevná oceľová TWN BMX Steel pre 20" BMX bicykle.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 20" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 200 mm |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brake |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Superlogic C260 84D (Black)
Ritchey
177,00 €
143,90 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Karbón/Hliník 2014 (čelná doska)
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Comp 4-Axis 30D (Black)
Ritchey
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-A03 (Black)
XLC
19,91 €
16,19 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 101 g



