Vidlica predná pevná 28" TWN Treking Steel 1 1/8" (Black) TWN
Popis produktu
Vidlica predná pevná 28" TWN Treking Steel so zváraným ukončením. Vidlica je vybavená čapmi pre cantilever brzdy a úchytom pre kotúčové brzdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 240 mm |
| Hmotnosť | cca. 1220 g |
| Dĺžka závitu | 130 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brake |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Black)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" Force Basic S2.2 (Black)
Force
11,00 €
8,94 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 160 mm
Hmotnosť: cca. 389 g
Hlavové zloženie závitové 1" CycleParts MH203C (Black)
CycleParts
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Výška: 36,5 mm
Predstavec štandardný 1" TWN Riser 80 (Black)
TWN
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm



