Vidlica predná pevná 20" MTB Steel (Black) BP
Popis produktu
Vidlica predná pevná 20" MTB Steel s nalisovaným ukončením. Vidlica je vybavená čapmi pre cantilever brzdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 20" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 190 mm |
| Dĺžka závitu | 75 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brake |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Blue)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Modrá
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" Ergotec Cat Tube / 25,4
Ergotec
23,63 €
19,21 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm, 230 mm
Hmotnosť: cca. 580 g, cca. 410 g
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T02 (Silver)
XLC
od 13,64 €
11,09 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 320 g
Akcia
Predstavec štandardný 1" BRN Fixie Orange Series
BRN
24,00 €
19,51 bez DPH
Skladom33,00 €Farba: Oranžová
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm



