Vidlica predná pevná 28" BRN Road 1" (Raw) BRN
Popis produktu
Oceľová predná vidlica BRN Road 1" pre cestné bicykle s kolesami rozmeru 700C. Vhodné pre osadenie krátkych bŕzd pre cestné bicykle (49 mm). Vidlica je bez povrchovej úpravy.Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 27,0 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 250 mm |
| Dĺžka závitu | 130 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" UNO Riser (Silver)
Zoom
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec nastaviteľný 1" BRN Viper (25,4 mm/Silver)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" BRN Standard (Silver)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm, 40 mm
Hlavové zloženie závitové 1" BRN Standard Alu (Silver)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Výška: 44 mm



