Vidlica predná pevná 28" BRN Road 1" (Chrome) BRN
Popis produktu
Oceľová predná vidlica BRN Road 1" pre cestné bicykle s kolesami rozmeru 700C. Vhodné pre osadenie krátkych bŕzd pre cestné bicykle (49 mm). Vidlica je pochrómovaná.Parametre
| Farba | Chróm |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 27,0 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 260 mm |
| Dĺžka závitu | 145 mm |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" TWN Steel (Black)
TWN
5,76 €
4,68 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 100 mm, 160 mm
Hmotnosť: cca. 337 g, cca. 315 g
Predstavec štandardný 1" TWN Racing (Silver)
TWN
12,00 €
9,76 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Hmotnosť: cca. 311 g
Predstavec nastaviteľný 1" Promax Vario Plus (25,4 mm/Black)
Promax
20,24 €
16,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 539 g
Predstavec štandardný 1" Ergotec Eagle 2 (25,4/Silver)
Ergotec
19,20 €
15,61 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 455 g



