Cestný bicykel Drag Celerra Pro Ultegra R8000 (Red/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Cestný bicykel DRAG Celerra Pro Ultegra R8000 ako už názov napovedá, je vybavený sadou Shimano Ultegra R8000. Osvedčená výbava Ultegra R8000 je priamym následovníkom sady Shimano Dura-Ace. Vďaka týmto komponentom je prevádzka bicykla bez stresu, čo je jednou z najdôležitejších vecí, ktorá vedie k celodennému pohodliu pri brzdení a preraďovaní. Radenie zaručuje rovnakú úroveň radenia a brzdného výkonu a zároveň ponúka väčší rozsah nastavenia dosahu a ľahšiu ovládateľnosť. Presmykovač ponúka ľahšiu činnosť radenia na prevodníkoch a jednoduchšie nastavenie vďaka novej konštrukcii a integrovaného napínača lanka s nízkoprofilovým dizajnom Flat Mount poskytujú hydraulické kotúčové brzdy Shimano Ultegra R8000 väčšiu kontrolu za akýchkoľvek podmienok.Konštrukcia rámu a vidlice umožňuje osadiť plášte až do veľkosti 622-32.
Parametre
| Farba | Červená/Čierna |
| Veľkosť rámu | L / 560 mm, XS / 470 mm, M / 530 mm, XL / 590 mm, S / 500 mm |
| Rám | Karbónový, N.I.S.A Aero Carbon Frame, Fully Integrated Cables |
| Vidlica | Karbónová, Celerra, Ultra Lite, UD Carbon |
| Sedlovka | DRAG, Integrated, Aero |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Bird CF, Drop 135 mm, Reach 105 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Rhombo Gel Bar Tape, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Stredové zloženie | PF86 |
| Sedlo | Fizik Antares |
| Presmykač | Shimano Ultegra FD-R8000, 2 st., Braze On |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra RD-R8000, 11 st. |
| Radenie | Shimano Ultegra ST-R8000, 2x11 st. |
| Kolesá | 28", hliníkové, COX Clincher |
| Plášť | Schwalbe One, Race Guard, 28-622 |
| Kľuka | Shimano Ultegra FC-R8000, 52/36 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano 105 R7000, 11 st., 11 - 28 z. |
| Reťaz | Shimano CN-HG601, 11 r. |
| Predná brzda | Ráfiková, Shimano Ultegra BR-R8010 |
| Zadná brzda | Ráfiková, Shimano Ultegra BR-R8010 |
| Brzdové páčky | Shimano Ultegra ST-R8000 |
| Predný náboj | Hub size: 12×100 Hex axle |
| Zadný náboj | Hub size: 12×142 Hex axle |
| Hmotnosť | cca. 7,68 kg (M) |
Súvisiace produkty
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Parma 4
Peruzzo
360,00 €
292,68 bez DPH
Farba: Sivá/Čierna
Zásuvka ťažného zariadenia: 13-pólová
Šírka plášťa: max. 80 mm
Rozmer: 109 x 61 x 90 cm
Materiál: Oceľ/Plast
Upínanie bicykla: Rám + kolesá
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Parma 3
Peruzzo
325,00 €
264,23 bez DPH
Farba: Sivá/Čierna
Zásuvka ťažného zariadenia: 13-pólová
Šírka plášťa: max. 80 mm
Rozmer: 110 x 61 x 70 cm
Materiál: Oceľ/Plast
Upínanie bicykla: Rám + kolesá
Kufor na prepravu bicyklov Thule RoundTrip Transition
Thule
937,88 €
762,50 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 137 x 94 x 39 cm
Vnútorná šírka: 134 cm
Vnútorná výška: 90 cm
Hmotnosť: cca. 15,8 kg
Mini pumpa XLC PU-A04
XLC
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 210 mm
Tlak: max. 7 / 20 bar
Typ ventilu: AV/SV






