Fitness/Urban bicykel Drag Storm 3.0 (Blue/Light Blue) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Fitness/Urban bicykel Drag Storm 3.0 je menší brat modelu Sterrato. Je vybavený radiacimi komponentmi Shimano Claris 2 × 8 st. a má dostatočný rozsah prevodových stupňov pre jazdu v meste a okolí. Mechanické kotúčové brzdy poskytujú väčšiu brzdnú silu a spoľahlivosť za každých poveternostných podmienok. Bicykel Drag Storm má ľahký hliníkový rám s modernou geometriou optimalizovanou pre dlhé jazdy a rôzne povrchy. Ľahká hliníková vidlica má možnosť montáže nosiča alebo prídavného držiaka fľaše. Je to perfektný bicykel, ktorý kombinuje vysokú rýchlosť, pohodlie a ovládateľnosť za prijateľnú cenu. Bicykel je vhodný na cykloturistiku v meste alebo na jazdu v parku, keď nie sú potrebné cestné riadidlá.Parametre
| Farba | Modrá/Bledomodrá |
| Veľkosť rámu | L / 520 mm, M / 490 mm, XL / 550 mm, S / 470 mm |
| Rám | Hliníkový 6061 Storm, Triple butted, Internal Cables |
| Vidlica | Hliníková, pevná, Hydroformed |
| Sedlovka | Hliníková, COX 6061SE, Single Bolt, Offset 13 mm, 31,6 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX BAAR Low, Backsweep 6°, Upsweep 3°, Rise 20 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Dual Comp, Black, 130 mm |
| Predstavec | Hliníkový, COX ZX40, Forged Alloy, Angle +-6°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX Components IZS42/28,6 LZS52/30 |
| Sedlo | COX Strike II Black |
| Presmykač | Shimano Claris R2000, 31,8 mm |
| Prehadzovačka | Shimano Claris RD-R2000-SS |
| Radenie | Shimano Claris R2000, 2 x 8 st. |
| Kolesá | 28", DRAG Circle 1.D, Loose Bearings, 32H |
| Plášť | Vee Tire Zilent, Multiple Purpose Compound, 35×622 |
| Kľuka | COX 52/39 z. CNC, Square Type |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG31, 8 st., 11 - 32 z. |
| Reťaz | YBN S52 |
| Pedál | Nylon Platform, 9/16“ |
| Predná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-R317, 160 mm |
| Zadná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-R317, 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 12 kg |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Shimano Dura Ace PD-R9100
Shimano
240,43 €
195,47 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH 12
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 234 g
Materiál telo: Karbón/Nerez
Materiál oska: CroMo
Osvetlenie zadné BRN Road Laser Security
BRN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Pedál cestný nášlapný M-Wave Drag-R2 (Black)
M-Wave
38,68 €
31,45 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 80 x 65 x 28 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 310 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Podsedlová kapsička BRN Leather Saddle Bag (Honey)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Medová
Rozmer: 15 x 4 x 9 cm
Materiál: Prírodná koža
























