Osvetlenie zadné BRN Cosmic BRN
Popis produktu
Osvetlenie zadné BRN Cosmic s elegantným dizajnom a 3 ultra svietivými LED diódami. Svetelné lúče viditeľné v uhle 220° zvýrazňujú viditeľnosť cyklistu a tým aj jeho bezpečnosť na ceste. Zadné osvetlenie sa dodáva spolu s dvomi samostatnými adaptérmi, ktoré umožňujú upevniť osvetlenie na koľajničky sedla alebo na sedlovku. Súčasťou dodávky sú 2 ks AAA batérií.Parametre
| Farba | Čierna |
| Zdroj svetla: | 3 ks LED |
| Režimy | 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | cca. 45 h. |
| Rozmer | 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra) |
| Napájanie | 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03) |
| Uchytenie | Adaptér ø 25 - 31,8 mm + na sedlo |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | cca. 45 g + 23 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné mini Infini I-465R METIS
Infini
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 80 Lumen
Zdroj svetla:: 16x COB LED + 1x SMD LED
Režimy: 5 režimov - Low / High / Flashing 1 / Flashing 2 / Daytime flashing
Doba svietenia: cca. 3 / 1,5 / 4 / 28 / 18 hod.
Rozmer: 66 x 30 x 26 mm
Blikačka zadná Force Toney USB 70 Lm
Force
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 70 Lumen
Zdroj svetla:: 1x CREE XP-E LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 3 - 6 hod
Rozmer: 55 x 32 x 23 mm
Osvetlenie zadné Knog Blinder MOB Mr Chips
Knog
41,00 €
33,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 44 Lumen
Viditeľnosť: cca. 1200 m
Zdroj svetla:: 64 ks LED COB
Režimy: 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 6,1 / 2,6 / 2,7 / 54 hod.
Akcia
Osvetlenie zadné Knog Plus (Black)
Knog
18,00 €
14,63 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Čierna
Svietivosť: 20 Lumen
Viditeľnosť: cca. 500 m
Zdroj svetla:: 20 ks LED COB
Režimy: 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 8,5 / 4,5 / 10 / 40 hod.




