Fitness/Urban bicykel Drag Storm 5.0 (Blue/Light Blue) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Fitness/Urban bicykel Drag Storm 3.0 je menší brat modelu Sterrato. Je vybavený radiacimi komponentmi Shimano Sora 2 × 9 st. a má dostatočný rozsah prevodových stupňov pre jazdu v meste a okolí. Mechanické kotúčové brzdy poskytujú väčšiu brzdnú silu a spoľahlivosť za každých poveternostných podmienok. Bicykel Drag Storm má ľahký hliníkový rám s modernou geometriou optimalizovanou pre dlhé jazdy a rôzne povrchy. Ľahká hliníková vidlica má možnosť montáže nosiča alebo prídavného držiaka fľaše. Je to perfektný bicykel, ktorý kombinuje vysokú rýchlosť, pohodlie a ovládateľnosť za prijateľnú cenu. Bicykel je vhodný na cykloturistiku v meste alebo na jazdu v parku, keď nie sú potrebné cestné riadidlá.Parametre
| Farba | Modrá/Bledomodrá |
| Veľkosť rámu | L / 520 mm, M / 490 mm, XL / 550 mm, S / 470 mm |
| Rám | Hliníkový 6061 Storm, Triple butted, Internal Cables |
| Vidlica | Hliníková, pevná, Hydroformed |
| Sedlovka | Hliníková, COX 6061SE, Single Bolt, Offset 13 mm, 31,6 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX BAAR Low, Backsweep 6°, Upsweep 3°, Rise 20 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Dual Comp, Green/Black, 130 mm |
| Predstavec | Hliníkový, COX ZX40, Forged Alloy, Angle +-6°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX Components IZS42/28,6 LZS52/30 |
| Sedlo | COX Strike II Black |
| Presmykač | Shimano Sora R3000, 34,9 mm |
| Prehadzovačka | Shimano Sora RD-R3000-SS |
| Radenie | Shimano Claris R3000, 2 x 9 st. |
| Kolesá | 28", DRAG Circle 1.D, Loose Bearings, 32H |
| Plášť | Vee Tire Zilent, Multiple Purpose Compound, 35×622 |
| Kľuka | COX 48/32 z. Square Type |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG400, 9 st. 11 - 32 z. |
| Reťaz | YBN S9 |
| Pedál | Nylon Platform, 9/16“ |
| Predná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-R317, 160 mm |
| Zadná brzda | Mechanická, kotúčová, Shimano BR-R317, 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 12 kg |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Black)
Brooks
95,00 €
77,24 bez DPH
Farba: Čierna
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Podsedlová kapsička NORCO Utah Saddle Bag XL
Norco
37,90 €
30,81 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 3,75 L
Rozmer: 31 x 15 x 12 cm
Hmotnosť: cca. 240 g
Podsedlová kapsa M-Wave Rough Ride Saddle M (Black)
M-Wave
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 6 L
Rozmer: 35 x 13 x 15 cm
Materiál: Rip-Stop textília
























