Fitness bicykel Drag Grand Canyon Comp (Black/Green) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Fitness bicykel Drag Grand Canyon Comp je vybavený spoľahlivým 3×7 st. radením Shimano Tourney EF41. Radiaca/brzdová páka Shimano Tourney TY EZ FIRE Plus kombinuje nastavenie dosahu, indexové radenie SIS a ukazovateľ nastaveného prevodu. Modelová rada bicyklov Grand Canyon kombinuje rýchlosť cestného bicykla s komfortom mestského bicykla. Vďaka prednému odpruženiu, nízkej hmotnosti a pohonu horského bicykla funguje bicykel perfektne v meste aj na dlhšie vzdialenosti.Parametre
| Farba | Čierna/Zelená |
| Veľkosť rámu | XXL-23", M-17", XL-21", L-19" |
| Rám | Hliníkový, Grand Canyon, Hydroformed |
| Vidlica | Odpružená, SR Suntour 700C CR 8V, Alloy, Coil |
| Sedlovka | Hliníková, 27,2 mm, 300 mm |
| Riadidlá | Oceľové, Promax Steel, Backsweep 9°, Rise 20mm, 25,4mm |
| Grip/Omotávka | COX VLG-1319, Black/Green |
| Predstavec | Hliníkový, Promax Alloy, +/-25°, 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | VP Components Z10PE ZS44/28.6 lZS44/30 |
| Sedlo | COX Strike Pro |
| Presmykač | Shimano Tourney TY510 |
| Prehadzovačka | Shimano Altus M310, SGS, 7 st. |
| Radenie | Shimano Tourney EF41, 3 × 7 st. |
| Kolesá | 28" DRAG Hand Build, Double Wall, Loose Bearings |
| Plášť | Vee Tire 28 × 1,5", Zilent Multiple Purpose Compound, 27 TPI |
| Kľuka | Shimano Tourney TY501 48/38/28 z., 170mm |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG200-7, 11-28 z. |
| Reťaz | YBN S52 |
| Pedál | Nylon Platform, 9/16“ |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Hmotnosť | cca. 15,9 kg (XL) |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Shimano Dura Ace PD-R9100
Shimano
240,43 €
195,47 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH 12
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 234 g
Materiál telo: Karbón/Nerez
Materiál oska: CroMo
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Čistič na bicykel Dr. Wack F100 (5 L)
Dr. Wack
70,69 €
57,47 bez DPH
K dispozíciiObjem: 5 L
Prevedenie: Kanister
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Honey)
Brooks
95,00 €
77,24 bez DPH
Farba: Medová
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g




