Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Pure Instinct Roof Peruzzo
Popis produktu
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Pure Instict Roof je jedinečný a patentovaný strešný nosič, ktorý mení pravidlá. Už žiadne naťahovanie sa, aby ste dotiahli gombík a zaistili rám bicykla, nosič Pure Instict Roof je tak jednoduchý, ako len nosič môže byť. Stačí zatlačiť rám bicykla smerom k upínacej hlave ramena a sama sa zacvakne a zaistí rám. Pre uvoľnenie je dole praktická páčka, takže demontáž bicykla je rovnako ľahká ako napočítať do tri.Parametre:
• Rýchle a jednoduché pripevnie k strešnému nosiču. "T" adaptéry sú súčasťou balenia.
• Rotácia hlavy ramena o 360°, čo znamená ľahšie pripevnenie na rôznych miestach rámu bicykla a umožňuje namontovať bicykel v oboch smeroch. Vďaka automatickému uzamykaniu je tento systém ideálny pre karbónové bicykle
• Systém ramena má nastaviteľný spojkový mechanizmus, ktorý udržuje rameno v danej polohe počas nakladania bicykla
• Bezpečnosť - uzamknutie bicykla k nosiču a nosiča k strešnúmu nosiču auta
• Hliníková lyžina
• Dvojitá bezpečnosť zaistením rámu a kolies bicykla
• Antikorózna úprava oceľových častí
• Zaisťovacie popruhy kolies majú ľahko použiteľné račnové remene
• Všetky kontaktné prvky sú z plastu
Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Šírka plášťa | max. 70 mm |
| Rozmer | 136 x 33 x 10 cm |
| Materiál | Hliník/Oceľ (rameno) |
| Upínanie bicykla | Rám |
| Vzdialenosť kolies bicykla | max. 1250 mm |
| Veľkosť rámovej rúry bicykla | max. ø 50 mm |
| Šírka priečnika nosiča | max. 80 mm |
| Hmotnosť | cca. 4,7 kg |
| Nosnosť | max. 20 kg |








