Gravel bicykel Drag Sterrato 5.0 (Blue/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Gravelový bicykel Drag Sterrato 5.0 s karbónovou vidlicou, ktorá absorbuje vibrácie a umožňuje presné a pohodlné vedenie bicykla. Duté osky zaisťujú tuhosť a bezpečnosť, pričom výbava Shimano Sora R3000 s 2 × 9 st. radením, je najatraktívnejším a najrobustnejším 9-stupňovým komponentom, aký bol kedy vyrobený. Shimano Sora je zameraná na športovo zameraných rekreačných cyklistov a ponúka štýlový a čistý dizajn. S technológiami prevzatými z vyšších sád Shimano sa budú cítiť pohodlne začínajúci jazdci aj cyklo nadšenci pri ich športovom jazdení, ktoré im 2x9 st. výbava Shimano Sora R3000 ponúka.Ak chcete s istotou jazdiť na rovnakom bicykli po asfaltových a spevnených cestách, ale aj po trailoch a horských terénoch - Sterrato je jednoducho tým pravým bicyklom pre vás. Nový model DRAG Sterrato kombinuje osvedčené postupy a riešenia zo súčasného a inovatívneho smeru gravel jazdenia. Sterrato je bicykel pre dlhšie jazdy s modernou geometriou, kotúčovými brzdami a starostlivo vybranými komponentmi, ktoré vám poskytnú istotu, že budete rýchlo a bezpečne jazdiť v akomkoľvek teréne. Ľahká karbónová vidlica sa dodáva s možnosťou namontovania predného nosiča alebo držiaka na fľašu.
Drag Sterrato je vhodný na strmé stúpania a klesania, ale akonáhle vstúpite na lesnú cestu, budete skutočne prekvapený. Možnosti sú nekonečné a začínajú priamo na vašej príjazdovej ceste, či už je to neobjavená lesná cesta alebo rozbitý pás asfaltu na okraji mesta.
Parametre
| Farba | Modrá/Čierna |
| Veľkosť rámu | S / 470 mm, L / 520 mm, M / 490 mm, XL / 550 mm |
| Rám | Hliníkový, Sterrato, Alloy 6061, Triple butted, Internal Cables |
| Vidlica | Karbónová Sterrato, UD Carbon, Tapered |
| Výbava | Shimano Sora R3000, 2 x 9 st. |
| Sedlovka | Hliníková, COX Flight, 31,6 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Flight EXT16 L-450, Drop 124 mm, Reach 85 mm, 31,8 mm |
| Grip/Omotávka | COX Foam, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Sedlo | COX Strike II |
| Presmykač | Shimano Sora FD-R3000, 34,9 mm |
| Prehadzovačka | Shimano Sora RD-R3000-SS, 9 st. |
| Radenie | Shimano Sora ST- R3000, 2 × 9 st. |
| Kolesá | 28", Handbuild WTB SX21/ 12×100/12×142 |
| Plášť | Vee Tire Rail 700x40C |
| Kľuka | Shimano MT210, 46 / 30 z. |
| Kazeta/Pastorok | Shimano HG400, 9 sp., 11 - 32 z. |
| Reťaz | YBN S9 |
| Predná brzda | Kotúčová, mechanická, Shimano RS305 |
| Zadná brzda | Kotúčová, mechanická, Shimano RS305 |
| Brzdové páčky | Shimano Sora ST-R3000 |
| Hmotnosť | cca. 11,6 kg |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Shimano Ultegra PD-R8000
Shimano
145,00 €
117,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH11
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 248 g
Materiál telo: Karbón kompozit
Materiál oska: CroMo
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Large Tool Bag (Antique Brown)
Brooks
69,00 €
56,10 bez DPH
Skladom100,00 €Farba: Prírodná hnedá
Objem: cca. 1,2 L
Rozmer: 21 x 7 x 11 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 200 g
Podsedlová kapsička Thule Shield Seat Bag S (Black)
Thule
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,7 L
Rozmer: 9,9 x 13 x 25 cm
Materiál: Nylon
Hmotnosť: cca. 100 g
Prevedenie: IP54
Pračka reťaze Force Profi
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomFarba: Modrá transparent
Rozmer: 135 x 55 x 65 mm
Materiál: Plast














































