Gravel bicykel Drag Sterrato CF 7.0 Ekar (Beige/Black) DRAG
Veľkosť rámu
Popis produktu
Gravelový bicykel Drag Sterrato CF 7.0 kombinuje najlepšie postupy a riešenia súčasného a inovatívneho štýlu gravel bicyklov. Navrhnutý rám s modernou geometriou, optimálny pre dlhé jazdy, čo spolu s komponentmi Campagnolo Ekar, vám dá istotu rýchlej jazdy v akomkoľvek teréne. Karbónová vidlica absorbuje vibrácie a umožňuje presné a pohodlné riadenie.Komponenty Campagnolo Ekar sú určené pre gravel bicykle a sú novou generáciou s 13 st. radením. Je to najľahšia gravel sada na svete, ktorá ponúka spoľahlivosť, odolnosť, rýchlosť a špičkovú ergonometriu značky Campagnolo.
Vďaka 9 zubovému pastorku poskytuje jedinečný a inovatívny pohon Ekar 1×13 celý rad prevodových pomerov s plynulým, prirodzeným priebehom prevodov pre dokonalú kadenciu, bez ohľadu na vašu rýchlosť a akýkoľvek štýl jazdy.
So 40 zubovým prevodníkom – 40T a kazetou 9-42 z. – je Ekar pripravený na akúkoľvek jazdu, kamkoľvek vás vaše dobrodružstvá zavedú!
Parametre
| Farba | Hnedá/Čierna |
| Veľkosť rámu | XXL / 580 mm, XS / 470 mm, M / 520 mm, XL / 560 mm, S / 490 mm, L / 540 mm |
| Rám | Karbónový, Sterrato CF, UD Carbon, Monocoque, Internal Cables |
| Vidlica | Karbónová Sterrato, UD Carbon, Tapered |
| Sedlovka | COX Speed 3E 27,2, 350mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Speed F16, Drop 128 mm, Reach 77 mm, 31,8mm |
| Grip/Omotávka | COX Rhombo Gel, Black |
| Predstavec | Hliníkový, COX Speed, Forged Alloy, +-7°, 31,8 mm |
| Hlavové zloženie | COX IS42/28.6 lIS52/40 |
| Prehadzovačka | Campagnolo EKAR 1×13 st. |
| Radenie | Campagnolo EKAR 1×13 st. |
| Kolesá | 28", Handbuild WTB STp i23/Novatec 12×100/12×142 |
| Plášť | Schwalbe G-One Allround RaceGuard, TL-Easy, 40-622 |
| Kľuka | Campagnolo EKAR, 40 z. |
| Kazeta/Pastorok | Campagnolo Ekar 13 st., 9 - 42 z. |
| Reťaz | Campagnolo EKAR 1×13 st., 118 links |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, Campagnolo Ekar, Campagnolo AFS CL 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, Campagnolo Ekar, Campagnolo AFS CL 160 mm |
| Brzdové páčky | Campagnolo Ekar |
| Hmotnosť | cca. 8,9 kg (M) |
Súvisiace produkty
Čistič na reťaz Dr. Wack F100 (300 mL)
Dr. Wack
14,00 €
11,38 bez DPH
SkladomObjem: 300 ml
Prevedenie: Sprej
Pedál cestný nášlapný Look Keo Blade Carbon (Black)
Look
139,00 €
113,01 bez DPH
Farba: Čierna
Nastavenie pružiny: 12 - 20
Kufor: Look Keo Blade 4,5°
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 220 g
Materiál telo: Karbón
Podsedlová kapsa M-Wave Rough Ride Saddle L (Neon Yellow)
M-Wave
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá fluo
Objem: cca. 11 L
Rozmer: 53 x 13 x 15 cm
Materiál: Rip-Stop textília
























