BMX bicykel Drag Revolt (Black) DRAG
Popis produktu
BMX bicykel Drag Revolt je high-end BMX bicykel pre všetkých začínajúcich a stredne pokročilých jazdcov. Revolt je štíhlejší ako Decade a Onset s komponentmi vyššej triedy, vďaka čomu je jedným z najuniverzálnejších BMX bicyklov, aké môžete na trhu nájsť.Parametre
| Farba | Čierna/Biela |
| Veľkosť rámu | 20": 20,5" |
| Rám | Oceľový, zváraný, CrMo 4130 |
| Vidlica | Pevná, oceľová CrMo, Dropouts 10 mm |
| Sedlovka | Hliníková, COX Cuff, Pivotal, Offset 0 mm, 25,4mm |
| Riadidlá | Oceľové, 760 mm, 22,2 mm |
| Grip/Omotávka | Rubber Black, 90 mm |
| Predstavec | Hliníkový, COX Cuff Top BMX, Forged Alloy, 0° 22,2 mm |
| Hlavové zloženie | VP A46ACK EC41/28,66 EC41/30 |
| Stredové zloženie | MID |
| Sedlo | COX Abubaca, Pivotal, Kevlar, Gray |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Schwalbe Crazy Bob 2,10, Performance |
| Kľuka | Oceľová, Forged Steel, 25 z., 3 pcs. |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Pedál | VP Components 565, 9/16“ Platform |
| Predná brzda | Alloy, Side Pull/Side Pull |
| Zadná brzda | Alloy, Side Pull/Side Pull |
| Hmotnosť | cca. 13,7 kg |
Súvisiace produkty
Zámok lankový BRN Silicone Spirale (Pink)
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Ružová
Rozmer: ø 12 mm
Úroveň bezpečnosti: 5/10
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Plášť 26" Planet Air MTB Color (50-559/White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Biela
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 820 g
Prevedenie: Drôt
Zámok lankový BRN Silicone Spirale (Green)
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Zelená
Rozmer: ø 12 mm
Úroveň bezpečnosti: 5/10
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Grip BRN Tekno (Red)
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Vnútorný priemer: 22,2 mm
Materiál: Guma
Dĺžka: 130 mm












