BMX bicykel Drag Decade (Blue) DRAG
Popis produktu
BMX bicykel Drag Decade je top BMX modelom BMX značky Drag. Jeho základ tvorí silný a spoľahlivý oceľový rám, komponenty COX a ručne vypletené kolesá. Decade je perfektný bicykel pre stredne pokročilých až pokročilých jazdcov pre zdokonalenie svojej techniky jazdy a skúšania nových trikov.Parametre
| Farba | Modrá |
| Veľkosť rámu | Decade 20,75" |
| Rám | Oceľový, zváraný, Hi-Ten |
| Vidlica | Pevná, oceľová Hi-Ten |
| Sedlovka | COX Pivotal 25,4 mm |
| Riadidlá | Oceľové, 760 mm, 22,2 mm |
| Grip/Omotávka | Rubber Black, 90 mm |
| Predstavec | Cox Cuff Top BMX |
| Hlavové zloženie | VP A46ACK EC41/28,6 EC41/30 |
| Sedlo | Cox Fufanu |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Vee Tire MК3 2,25" Galaxy Multiple Purpose Compound |
| Kľuka | Oceľová, dvojdielna, 25 z. |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Kazeta/Pastorok | Voľnokolo 9 z. |
| Reťaz | YBN S410 |
| Pedál | Plastový, FP-836, 1/2“ |
| Ráfik | 20" Mach1 110 |
| Predná brzda | Caliper |
| Zadná brzda | Hliníková, U-brzda |
| Brzdové páčky | Hliníkové, dvojprstové |
Súvisiace produkty
Grip T-ONE Blade T-GP31
T-ONE
13,67 €
11,11 bez DPH
Farba: Biela/Sivá, Červená/Čierna
Materiál: TPR/Plast
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 130 mm
Priemer: 22,2 mm
Reťaz Fixed&Single speed KMC S1 Wide RB
KMC
11,70 €
9,51 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Dĺžka čapu: 8,6 mm
CO2 kartušová pumpička Airbone ZT-850A3
Airbone
12,25 €
9,96 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 20 g (bez kartuše)
Dĺžka: 31 mm
Šírka: 30 mm
Výška: 15 mm
Zámok reťazový M-Wave Chain Lock C 10.11
M-Wave
19,90 €
16,18 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 10 x 10 mm (reťaz)
Materiál: Tvrdená legovaná oceľ
Dĺžka: 1000 mm (reťaz)










