Detské odrážadlo 12" WeThePeople Prime 12" (Red) WeThePeople
Popis produktu
Detské odrážadlo 12" WeThePeople Prime 12" je ideálne k učeniu Vášho dieťaťa udržania rovnováhy pri jazde na dvoch kolesách. Odrážadlo je plné technických prvkov na mieru, ako sú CNC obrábané predstavce s krátkym dosahom a ryhované stupačky, čo poskytne aj najmladšej generácii vydať sa cestou BMX na bicykli WETHEPEOPLE.Vlastnosti:
• Možnosť nastavenia výšky sedla
• Madlo pre ľahké prenášanie
• Anatomicky tvarované detské penové sedlo
• Vypletané kolesá so vzduchom plnenými plášťami
• Pevný oceľový rám z Hi-ten materiálu.
• Integrované stupačky v ráme odrážadla.
Parametre
| Farba | Červená |
| Rám | Oceľový Hi-Ten 1020 |
| Vidlica | Oceľová Salt Prime, 1020 Hi-Ten, 26mm offset |
| Riadidlá | Oceľové Salt prime, 1020 Hi-Ten |
| Predstavec | A-head, 30 mm |
| Hlavové zloženie | 1" A-head |
| Sedlo | WeThePeople Prime Combo |
| Kolesá | 12" |
| Plášť | Kenda Kontact 1,75" |
| Ráfik | Salt Beam |
| Predný náboj | Salt Prime |
| Zadný náboj | Salt Prime |
| Hmotnosť | cca. 4,47 kg |
Súvisiace produkty
Zvonček mini Knog Oi Luxe Large (Silver)
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Strieborná
Rozmer: 15 x 48 x 66 mm
Upínanie: 23,8 - 31,8 mm
Materiál: Nerez/Oceľ/Mosadz
Hmotnosť: cca. 46,5 g
Zvonček mini Widek Paperclip Bell (Black)
Widek
4,00 €
3,25 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 30 g
Priemer: 35 mm
Blikačka zadná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón












