Blikačka zadná s akumulátorom Knog Mini Chippy (Black) Knog
Popis produktu
Blikačka zadná s akumulátorom Knog Blinder Mini Chippy je ideálnym osvetlením do mesta, perfektné osvetlenie na osvietených uliciach ako aj doplnkové bezpečnostné svetlo počas dňa. Je pomenovaný podľa použitej LED technológie - Chips on Board, ktorá je pre lepšiu viditeľnosť doplnená odrazovým sklíčkom. Upínanie pomocou elastického silikónového popruhu, čo umožňuje montovať blikačku na bicykel bez náradia.Vlastnosti:
Lítiovo-polymérová batéria s USB nabíjaním pomocou integrovanej zástrčky.
Indikátor stavu batérie.
Svetlo viditeľné na viac ako 800 m.
100% vodotesné.
3 upínacie silikónové remienky pre sedlovku s priemerom 22 až 27 mm, 27 až 32 mm a pre viac ako 32 mm.
So zárezom pre uchytenie na aero sedlovku.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 11 Lm |
| Viditeľnosť | cca. 800 m |
| Zdroj svetla: | COB LED |
| Režimy | 1 režim trvalého svietenia a 4 režimy blikania |
| Doba svietenia | cca. 1,8 (Steady) / 10 hod. (Eco Flash) |
| Rozmer | 31 x 31 x 14 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2,5 hod |
| Napájanie | Zabudovaný LI-Po akumulátor |
| Uchytenie | ø 22 - 32+ mm |
| Krytie | Vodotesný (IP67) |
| Hmotnosť | cca. 18 g |
Príloha:
Manual_Knog_Blinder_Mini.pdfSúvisiace produkty
Blikačka zadná Force Crystal
Force
8,70 €
7,07 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 3x 10 Lumen
Zdroj svetla:: 3x LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 50 / 60 / 30 hod
Rozmer: 63 x 43 x 37 mm
Osvetlenie zadné Sigma Hiro
Sigma
17,20 €
13,98 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 300 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED (0,5 W)
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 60 hod.
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie LR01
Osvetlenie zadné BRN Cosmic
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 45 h.
Rozmer: 63 x 61 x 28 mm (vrátane adaptéra)
Napájanie: 3 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Osvetlenie zadné mini XLC Io CL-R12
XLC
12,55 €
10,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 6 V batérie LR11
Uchytenie: ø 32 mm
Materiál: Hliník 6061-T6






