Detské odrážadlo 12" BRN Speed Racer (Yellow) BRN
Popis produktu
Detské odrážadlo 12" BRN Speed Racer je skvelým vynálezom pre malých krpcov - zrýchli im krok a naučí ich rovnováhe. Je určené malým deťom ako príprava udržania stability a rovnováhy. Doporučujeme ako prípravu pred prvým bicyklom, aby jazda na ňom bola úplne prirodzená. Deti sa naučia bez stresu udržať rovnováhu a nemajú potom strach z bicykla! Výborná príprava pre bezpečnejší štart na bicykel.Parametre:
• Pevný oceľový rám.
• Vypletené kolesá s nafukovacími pneumatikami.
• Nastaviteľná výška riadidiel a sedadla.
• Polstrovanie predstavca bicykla.
• Tvarované sedlo pre lepšiu stabilitu.
• Zadná ráfiková brzda.
Možnosť farebnej kombinácie s doplnkami Speed Racer - tričko, detská prilba, rukavice a cyklo okuliare.
Parametre
| Farba | Žltá |
| Rám | Oceľový, Hi-Ten |
| Vidlica | Oceľová, Hi-Ten |
| Výška sedla | 32 - 40 cm |
| Výška riadidiel | 50 - 59 cm |
| Kolesá | 12" |
| Ráfik | 12" hliníkový |
| Zadná brzda | V-brzda |
| Hmotnosť | cca. 3,8 kg |
Súvisiace produkty
Odrazka M-Wave Sadlle Reflector
M-Wave
5,60 €
4,55 bez DPH
SkladomFarba: Žltá/Červená
Rozmer: 89 x 60 mm
Materiál: 3M Diamond
Výstražná vlajočka M-Wave Security Flag
M-Wave
5,66 €
4,60 bez DPH
K dispozíciiFarba: Žltá
Dĺžka: 1500 mm (rameno)
Zvonček mini XLC DD-M01 (Silver)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Hliník/Plast
Zvonček mini Widek Paperclip Bell (Black)
Widek
4,00 €
3,25 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 30 g
Priemer: 35 mm



