Detský bicykel 20" DRAG Cub DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 20" DRAG Cub je skvelý bicykel pre deti, ktoré milujú jazdu na bicykli. Je to pre nich najlepší spôsob ako zostať zdravý a zároveň sa zabaviť a pri tomto detskom fat bajku ich to určite baviť bude. To je dôvod, prečo detské bicykle DRAG sú špeciálne navrhnuté tak, aby deti už od útleho veku jazdili v pohodlí a bezpečí. KidFit Program Drag je charakteristický špeciálne konštruovanými komponentami na mieru, aby vyhovovali mladým jazdcom.Parametre
| Model | 2019 |
| Farba | Žltá/Zelená |
| Rám | Hliníkový, Kid Fat Bike |
| Vidlica | Pevná, oceľová Fat Bike |
| Sedlovka | Oceľová, 25,4 mm |
| Riadidlá | Oceľové Promax, Backsweep 9°, Rise 20mm, 25.4mm |
| Grip/Omotávka | Gumenné, Kid Fit |
| Predstavec | Hliníkový Promax, Rise 15°, 25.4mm |
| Hlavové zloženie | VP Components Z10PE ZS44/28,6 IZS44/30 |
| Stredové zloženie | Zapuzdrené ložisko |
| Sedlo | DRAG Cub Kid Fit |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Radenie | Shimano Tourney, 7 st. |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Vee Tire Mission Command 4,0 |
| Kľuka | Prowheel 32 z. s krytom prevodníka |
| Dĺžka kľuky | 120 / 140 mm (nastaviteľná) |
| Kazeta/Pastorok | Shimano MF-TZ21, 7 st., 14-28t |
| Reťaz | YBN S50 |
| Pedál | Plastový platforma |
| Ráfik | Hliníkový, Drag Fatbike |
| Predná brzda | Kotúčová mechanická, Promax DSK-320, 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová mechanická, Promax DSK-320, 160 mm |
Súvisiace produkty
Mini pumpa XLC PU-R03 (Black)
XLC
17,40 €
14,15 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 220 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Osvetlenie zadné BRN Cube Light Rear LED 20 Lumen
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Sivá
Svietivosť: 20 Lumen
Režimy: 2 režimy trvalého svetla + 3 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 2/7,5 hod
Doba nabíjania: cca. 3 hod
Napájanie: Zabudovaný akumulátor 3,7 V/300 mAh
Akcia
Osvetlenie zadné Knog Plus (Black)
Knog
18,00 €
14,63 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Čierna
Svietivosť: 20 Lumen
Viditeľnosť: cca. 500 m
Zdroj svetla:: 20 ks LED COB
Režimy: 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 8,5 / 4,5 / 10 / 40 hod.
Podsedlová kapsa M-Wave Rough Ride Saddle M (Black)
M-Wave
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 6 L
Rozmer: 35 x 13 x 15 cm
Materiál: Rip-Stop textília



