Osvetlenie zadné Sigma Hiro Sigma
Popis produktu
Osvetlenie zadné Sigma Hiro ponúka aj napriek svojej štíhlej konštrukcii vysoký stupeň bezpečnosti na cestách. Toto štýlové zadné osvetlenie má jednu červenú vysoko výkonnú LED, ktorá poskytuje obrovský svetelný výkon po dobu až 60 hodín. Osvetlenie s gumovým povrchom môže byť vďaka spôsobu uchytenia veľmi ľahko odmontovaná z bicykla a tým ho ľahko chránite proti krádeži. Dvojstupňový indikátor Vás upozorní, kedy je potrebné vymeniť batérie. Súčasťou dodávky sú 2 ks 1,5 V batérii typu LR01.Parametre
| Farba | Čierna |
| Viditeľnosť | cca. 300 m |
| Zdroj svetla: | 1 ks LED (0,5 W) |
| Režimy | 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | cca. 60 hod. |
| Napájanie | 2 ks 1,5 V batérie LR01 |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok |
| Materiál | Plast |
Príloha:
Manual_Sigma_Pava&Hiro.pdfSúvisiace produkty
Osvetlenie zadné batériové B&M Toplight Flat
Busch&Muller
od 20,75 €
16,87 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Doba svietenia: cca. 50 hod.
Rozmer: cca. 117 x 50 x 40 mm
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Osvetlenie zadné BRN Cube Light Rear LED 20 Lumen
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomFarba: Sivá
Svietivosť: 20 Lumen
Režimy: 2 režimy trvalého svetla + 3 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 2/7,5 hod
Doba nabíjania: cca. 3 hod
Napájanie: Zabudovaný akumulátor 3,7 V/300 mAh
Osvetlenie zadné Knog Lil' Cobber
Knog
51,00 €
41,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 50 Lumen
Viditeľnosť: cca. 800 m
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 1,4 / 3,5 / 3 / 7 / 40 hod.
Osvetlenie zadné batériové Trelock LS 812 Trio Flat
Trelock
17,98 €
14,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 120 m
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Uchytenie: Montážna šírka 50 / 80 mm








