Detský bicykel 20" DRAG Alpha 20 (Blue/Pink) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 20" DRAG Alpha 20 je perfektný ľahký bicykel pre začínajúcich jazdcov. S ľahkým hliníkovým rámom, detskou veľkosťou riadidiel a nastaviteľnými brzdovými páčkami je model DRAG Alpha solídnym a spoľahlivým bicyklom šitým na mieru potrebám mladých jazdcov.Parametre
| Model | 2016 |
| Farba | Biela/Zelená |
| Rám | Hliníkový, Alpha |
| Vidlica | Pevná, hliníková |
| Grip/Omotávka | Pro Grip s bezpečnostným ukončením |
| Stredové zloženie | Zapuzdrené ložisko |
| Sedlo | DRAG Kid Fit |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Kenda 20" x 2,125" |
| Kľuka | Oceľová, 36 z. s krytom reťaze |
| Dĺžka kľuky | 127 mm |
| Kazeta/Pastorok | Voľnobežný, 16 z. |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Pedál | Plastový |
| Ráfik | Hliníkový, Drag |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Brzdové páčky | Plastová, dvojprstová, nastaviteľná |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička BRN Leather Saddle Bag (Black)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 15 x 4 x 9 cm
Materiál: Prírodná koža
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Antique Brown)
Brooks
81,00 €
65,85 bez DPH
Skladom95,00 €Farba: Prírodná hnedá
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Zvonček mini XLC DD-M12 (Silver)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm
Podsedlový batoh Zéfal Z Adventure R17
Zéfal
58,70 €
47,72 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Objem: cca. 17 L
Rozmer: 62 x 24 x 20 cm
Materiál: TPU 420D (+ Polyester 640D + Hypalon)
Hmotnosť: cca. 620 g








