Osvetlenie zadné Knog Plug Rear (Black) Knog
Popis produktu
Osvetlenie predné a zadné Knog Plug sa vracia späť ku koreňom značky Knog, ktoré ponúka osvetlenie nabité čerstvou technológiou, ako je svetlo o intenzite 250/10 Lumenov, indikátor slabej batérie, zvýšená bočná viditeľnosť a podobne ako všetky svetlá na bicykel Knog, je plne nabíjateľný micro USB (kábel nie je súčasťou dodávky). Osvetlenie Plug je navrhnuté tak, aby sa hodil pre všetky typy bicyklov od mestských až po cestné bicykle. V balení sú silikónové krúžky, pre uchytenie svetla na sedlovku alebo sedlo bicykla. Osvetlenie Knog Plug je svetlo pre každý deň, pre každú jazdu, jednoducho pre všetkých.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 250 Lumen / 10 Lumen |
| Zdroj svetla: | 1 ks LED / 1 ks LED |
| Režimy | 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo) / 5 režimov (4x blikanie a 1x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 1,5 / 3,5 / 4,5 / 16 / 240 hod. / 3 / 6 / 20 / 16,5 / 100 hod. |
| Rozmer | 43 x 33 x 70 mm / 40 x 33 x 40 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2,5 hod |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor 220 mAh |
| Uchytenie | Gumenný O-krúžok |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodotesný |
| Hmotnosť | cca. 65 + 30 g |
Súvisiace produkty
Blikačka zadná BRN Round (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 6 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 2 režim trvalého svietenia a 1 režim blikania
Napájanie: 2 ks batérie BA02D
Materiál: Plast/Silikón
Osvetlenie zadné BRN Shield Laser Security
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné BRN Smart
BRN
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 2 ks batérie N
Uchytenie: 2x Adaptér
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné Sigma Hiro
Sigma
17,20 €
13,98 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 300 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED (0,5 W)
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 60 hod.
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie LR01







