Detský bicykel 20" DRAG Rush 20 (Red) DRAG
Popis produktu
Detský bicykel 20" DRAG Rush 20 je skvelý bicykel pre deti, ktoré milujú jazdu na bicykli. Je to pre nich najlepší spôsob ako zostať zdravý a zároveň sa zabaviť . To je dôvod, prečo detské bicykle DRAG sú špeciálne navrhnuté tak, aby deti už od útleho veku jazdili v pohodlí a bezpečí. KidFit Program Drag je charakteristický špeciálne konštruovanými komponentami na mieru, aby vyhovovali mladým jazdcom.Obrázok je iba informatívny.
Parametre
| Model | 2018 |
| Farba | Červená/Modrá |
| Veľkosť rámu | 24 cm |
| Rám | Oceľový, Kid Fit |
| Vidlica | Pevná, oceľová |
| Riadidlá | Oceľové Kid Fit |
| Grip/Omotávka | Pro Grip s bezpečnostným ukončením |
| Hlavové zloženie | 1“, oceľové |
| Stredové zloženie | Zapuzdrené ložisko |
| Sedlo | DRAG Kid Fit 5091 |
| Kolesá | 20" |
| Plášť | Schwalbe Rapid Rob, 20" x 2,125" |
| Kľuka | Oceľová, 36 z. s krytom reťaze |
| Dĺžka kľuky | 127 mm |
| Kazeta/Pastorok | Voľnobežný, 16 z. |
| Reťaz | YBN S610 |
| Pedál | Plastový s odrazkou |
| Ráfik | 20" hliníkový |
| Predná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Zadná brzda | Hliníková, V-brzda |
| Brzdové páčky | Plastová, dvojprstová, nastaviteľná |
| Predný náboj | Oceľový |
| Zadný náboj | Oceľový |
| Blatník predný/zadný | Áno/Áno |
| Hmotnosť | cca. 10,5 kg |
Súvisiace produkty
Bezdrôtový cyklopočítač Ventura XIV W (Black)
Ventura
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Plast
Funkcie rýchlosti: Aktuálna rýchlosť. Priemerná rýchlosť. Maximálna rýchlosť. Porovnanie aktuálnej a priemernej rýchlosti. Rýchlosť za minútu.
Funkcie vzdialenosti: Aktuálna najazdená vzdialenosť. Celková najazdená vzdialenosť
Funkcie času: Hodiny. Doba jazdy. Stopky.
Funkcie telesné: Počítač spálených kalórii.
Podsedlová kapsička BRN Leather Saddle Bag (Brown)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Hnedá
Rozmer: 15 x 4 x 9 cm
Materiál: Prírodná koža
Podsedlová kapsa M-Wave Rough Ride Saddle L (Neon Yellow)
M-Wave
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá fluo
Objem: cca. 11 L
Rozmer: 53 x 13 x 15 cm
Materiál: Rip-Stop textília
Zámok lankový BRN Silicone Spirale (Red)
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Červená
Rozmer: ø 12 mm
Úroveň bezpečnosti: 5/10
Dĺžka: 1200 mm (lanko)




