Osvetlenie predné Knog PWR Commuter 450 Lumen Knog
Popis produktu
Osvetlenie predné Knog PWR Commuter je LED svetlo na bicykle s intenzitou 450 Lumenov, ktoré sa dá použiť aj ako powerbanka. Pomocou aplikácie Modemaker naprogramujte jas svetla a dobu svietenia a potom pomocou zvyšnej batérie nabite svoje zariadenia.Vlastnosti:
• Indikátor stavu batérie - neznášate, keď vám dôjde batéria bez varovania? To sa nikdy nestane s PWR Commuter, so 4 vstavanými indikátormi stavu batérie. Klepnutím na spodnú časť svetla aktivujete indikátor batérie. 4 svetlá = úplne nabité, 2 svetlá = polovičné nabitie atď.
• Jednoduchá montáž - toto svetlo sa dá namontovať na riadidlá alebo pod riadidlá, priamo pod Garmin alebo na prilbu. Po namontovaní je použitie PWR Commuter hračkou. K dispozícii je jedno tlačidlo - dlhé stlačenie na zapnutie a vypnutie svetla a krátke stlačenie na listovanie v svetelných režimoch.
• Nabíjanie - zadná časťou osvetlenia je nabíjateľná USB powerbanka. Stlačením červeného tlačidla uvoľníte viečko a pomocou powerbanky nabijete telefón, GoPro, cyklopočítač alebo iné zariadenia.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 450 Lumen |
| Zdroj svetla: | 1 ks LED |
| Režimy | 3 režimy (1x blikanie a 2x trvalé svetlo) |
| Doba svietenia | 0,75 / 2 / 35 hod. |
| Rozmer | 30 x 98 mm |
| Napájanie | Zabudovaný akumulátor 850 mAh |
| Uchytenie | Gumenný popruh |
| Hmotnosť | cca. 81 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné na dynamo B&M Lumotec IQ Avy N Plus
Busch&Muller
34,96 €
28,42 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Osvetlenie predné BRN Joy (Black)
BRN
8,00 €
6,50 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim - trvalé svetlo
Napájanie: 2x Batérie BA02
Materiál: Plast
Osvetlenie predné na dynamo B&M Lumotec IQ Avy T Senso Plus
Busch&Muller
37,54 €
25.05.26
30,52 bez DPH
K dispozícii po:25.05.26
Farba: Čierna
Svietivosť: 30 Lux
Napájanie: Dynamo
Materiál: Plast
Osvetlenie predné BRN Vintage Eye 50 (Silver)
BRN
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 3 režimy
Napájanie: 4x Batérie AA (nie sú súčasťou balenia)
Materiál: Plast



