Juniorský bicykel 26" DRAG Badger Fun (Orange) DRAG
Popis produktu
Juniorský bicykel 26" DRAG Badger Fun má odpruženú vidlicu navrhnutú špeciálne pre ľahkých cyklistov. Vidlica ponúka zdvih až 100 mm na vyhladenie nárazov a vibrácií v detských rukách. Hydraulické kotúčové brzdy majú prispôsobený výkon malému jazdcovi so špeciálne navrhnutými páčkami pre menšie dlane. Geometria rámu je navrhnutá pre malých cyklistov, aby si mohli užiť pôžitok z jazdy a dobrodružstva s bicyklom v celej jeho kráse. Výška stredovej konzoly a dĺžka kľuky sú prispôsobené proporciám tela dieťaťa tak, aby zabezpečili správne držanie tela pri pedálovaní a riadení. Poskytujú najlepšiu rovnováhu medzi správnou výškou sedadla a dosiahnutí na zem.Parametre
| Farba | Sivá/Oranžová |
| Veľkosť rámu | 35,8 cm |
| Rám | Hliníkový, DRAG Badger SL, Ultra light, Alloy Hydroformed, Double Butted |
| Vidlica | Odpružená, SR Suntour XCE28 26″, Coil Soft Spring, Lockout |
| Sedlovka | COX Flight, Alloy, 300 mm, 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, COX Rise Baar MTB 31,8/600 mm |
| Grip/Omotávka | COX VLG-1319 130 mm |
| Predstavec | Hliníkový, COX Rogue-R0 31,8/50mm |
| Hlavové zloženie | COX F101AM 1 1/8", 28,6-41-30 |
| Sedlo | DRAG Kidfit 2605 |
| Prehadzovačka | Shimano RD-TY200, 7 st. |
| Radenie | Shimano SL-M315, 7 st. |
| Kolesá | 24", Hand Built, Loose Balls |
| Plášť | Vee Tire Crown Gem 26 × 2,25 Multiple Purpose Compound |
| Kľuka | Hliníková, KidFit SL Alloy NW, 30 z., 160mm |
| Kazeta/Pastorok | Shimano CS-HG200 7 st., 12/32 z. |
| Reťaz | YBN S50 6/7 Speed |
| Pedál | Nylon Platform, 9/16″ |
| Ráfik | 26" hliníkový |
| Predná brzda | Kotúčová, hydraulická, kotúč 160 mm |
| Zadná brzda | Kotúčová, hydraulická, kotúč 140 mm |
| Hmotnosť | cca. 13,3 kg |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsička P2R Bender S (Black)
P2R
13,90 €
11,30 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,45 L
Rozmer: 13 x 6 x 6 cm
Materiál: 600D Polyester
Hmotnosť: cca. 111 g
Zvonček mini XLC DD-M12 (Silver)
XLC
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Plast/Mosadz
Priemer: 36 mm
Osvetlenie predné/zadné BRN Dual Light
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 12 ks Super LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla + 2 režimy blikania
Doba svietenia: cca. 9/15 hod
Napájanie: Zabudovaný akumulátor 250 mAh
Krytie: IPX4
Osvetlenie zadné Force DOT USB 20 Lm
Force
6,50 €
5,28 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 20 Lumen
Zdroj svetla:: 5x SMD LED
Režimy: 4 režimy (3x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 3 až 8 hod. (podľa zvoleného režimu)
Rozmer: 6,8 x 1,8 cm













