Urban bicykel Radio Divide (Black) Radio Bikes
Veľkosť rámu
Popis produktu
Urban bicykel Radio Divide 700C je viac ako len bicykel. Dostane Vás tam kam potrebujete, ale dostane Vás tam šýlovo. Základom je pevný oceľový rám a prednej vidlice v kombinácii s vybranými komponentami, ktoré nájdete aj na bicykloch BMX značky Radio Bikes. Urban bicykel Divide 700C je potvrdením pravidla, že bicykel na dochádzanie nemôže byť Vašim obľúbeným. V ponuke v troch veľkostiach, pričom nebudete viac nadšený ako na najväčšom bicykli značky Radio Bikes.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť rámu | M / 550 mm, S / 515 mm, L / 595 mm |
| Rám | Oceľový Radio Divide Hi-Ten 1020, TIG zváraný |
| Vidlica | Oceľová Radio Divide CroMo, 30 mm offset |
| Sedlovka | Hliníková Radio 620, Ø 27,2 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Radio Divide Riser Bar 51 mm, Ø 31,8 mm, 660 mm, 8°backswep, 5°upsweep |
| Grip/Omotávka | Radio Frequency XL, flangeless, 160mm |
| Predstavec | Hliníkový Radio Divide, front load stem, 45mm reach |
| Hlavové zloženie | Salt Pro, sealed bearing |
| Stredové zloženie | Mid size, press fit, sealed bearing |
| Sedlo | Radio Divide |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Bombtrack Helix V2, 45-622 |
| Kľuka | Oceľová Saltplus Ultra, TSS, 8 spline, hliníkový prevodník Saltplus Trident, 26 z. |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Kazeta/Pastorok | 10 z. |
| Reťaz | Salt AM, WZ1 type |
| Pedál | Radio Slim Nylon Fibreglass Pedals |
| Ráfik | Hliníkový 28", Radio A300, double wall |
| Predná brzda | Hliníková V-brzda, Tektro RX6 |
| Zadná brzda | Hliníková V-brzda, Tektro RX6 |
| Brzdové páčky | Hliníkové Radio AM |
| Predný náboj | Hliníkový Radio Pro, sealed bearing, 3/8″s female, 36h |
| Zadný náboj | Hliníkový Radio Pro, 10 z., sealed bearing, 14mm, 36h, 120mm OLD |
| Hmotnosť | 13,46 kg |
Súvisiace produkty
Akcia
Držiak smartphonu BRN Smartphone Medium
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Skladom 1 ks18,00 €Farba: Čierna
Rozmer: 8,5 x 15,5 x 2 cm
Upínanie: ø 20 - 45 mm
Materiál: Cordura/PU
Podsedlová kapsička Zéfal Z Light Pack XS
Zéfal
11,70 €
9,51 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Objem: cca. 0,3 L
Rozmer: 13 x 6 x 6 cm
Materiál: 420D Polyester
Hmotnosť: cca. 34 g
Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Creme)
Schwalbe
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 695 g
U - zámok OnGuard Neon Arco 8154 (Fuchsia)
ONGUARD
23,50 €
19,11 bez DPH
Farba: Čierna/Neónová ružová
Rozmer: 115 x 292 x 11 mm (š x v x ø)
Materiál: Tvrdená oceľ/Guma
Dĺžka: 1200 mm (lanko)
Priemer: ø 10 mm (lanko)








