Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 (35-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe CX Comp HS 369 je ľahký a a ekonomický krosový plášť s odpovedajúcim semi-slick profilom pre ľahké odvaľovanie a dobrý záber v zákrutách. V ponuke s reflexným pásom alebo bez neho.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,35" |
| Rozmer/FRA | 700 x 35C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Bok plášťa | Lite |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 480 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (20-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-702M Supernova (Silver)
Airbone
19,70 €
16,02 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Duša 28" Schwalbe 17 (28/47-622/635 AV)
Schwalbe
6,20 €
5,04 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 1 1/8-1,75
Hmotnosť: cca. 150 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (16-540)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán



